Anastasiou: Legia pokazała wiele jakości

sports news

Trener Atromitosu Ateny Giannis Anastasiou przyjął z pokorą porażkę przed własną publicznością z Legią Warszawa 0:2 (0:1) w rewanżu III rundy eliminacji Ligi Europy.

Drużyna z Grecji przed tygodniem zremisowała bezbramkowo przy Łazienkowskiej, ale w drugiej konfrontacji musiała uznać wyższość „Wojskowych”.

– Staraliśmy się wykreować sytuacje do zdobycia bramek, ale nie udało nam się trafić do siatki. W drugiej połowie straciliśmy szybko gola. To był dla nas bardzo trudny mecz – wyznał Anastasiou, cytowany przez oficjalny serwis trzynastokrotnych mistrzów Polski.

– Najważniejsze jest teraz dla nas, by skupić się na kolejnych meczach. Staraliśmy się grać bardziej efektywnie i nie popełniać błędów – podkreślił opiekun Atromitosu.

– Graliśmy z drużyną, która posiada wiele jakości. Nie byliśmy tak efektywni, jak sobie zakładaliśmy – podsumował Anastasiou.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy