Nice 1. Liga: Berntzon wystąpi w półfinale w Gnieźnie

sports news

Duńczyk Nicolai Klindt, Tomasz Gapiński oraz Grzegorz Walasek poprowadzą pary Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski w półfinałowym meczu Nice 1. Ligi Żużlowej w Gnieźnie z miejscowym Car Gwarant Startem.

Duety rewelacyjnego w tym sezonie beniaminka uzupełnią Ukrainiec Aleksandr Łoktajew, Australijczyk Sam Masters, Kamil Nowacki i Marcin Kościelski. W ekipie gospodarzy w tej roli wystąpią Chorwat Jurica Pavlić, wracający do składu po kontuzji Szwed Oliver Berntzon, a także Damian Stalkowski.

Pary zespołu z historycznej stolicy Polski poprowadzą natomiast Oskar Fajfer, Mirosław Jabłoński oraz Adrian Gała. Początek niedzielnych zawodów wyznaczono na godzinę 14:30.

* * * * * *
Awizowane składy na mecz w Gnieźnie:

Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski:
1. Nicolai Klindt
2. Aleksandr Łoktajew
3. Tomasz Gapiński
4. Sam Masters
5. Grzegorz Walasek
6. Kamil Nowacki
7. Marcin Kościelski

Car Gwarant Start Gniezno:
9. Oskar Fajfer
10. Jurica Pavlić
11. Mirosław Jabłoński
12. Oliver Berntzon
13. Adrian Gała
14. Damian Stalkowski

(składy za tzostrovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy