Enrique: Moje relacje z Ramosem są bardzo dobre

sports news

Trener reprezentacji Hiszpanii – Luis Enrique przyznał na Instagramie, że jego relacje z kapitanem kadry, Sergio Ramosem bardzo dobrze się układają.

– Moje relacje z Ramosem są bardzo dobre. To prawdziwy kapitan i cieszę się, że mam go w swoim zespole – przyznał Enrique.

– Z Ramosem znamy się jeszcze z boiska, kiedy to mieliśmy przyjemność grać na siebie. To wspaniały zawodnik, nie dziwię się, że ma na swoim koncie tyle meczów w kadrze – dodał.

– Byłem zaskoczony jego cechami przywódczymi i umiejętnością mobilizacji zespołu w każdym, nawet najtrudniejszym momencie – zakończył Enrique.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.