Excelsior – Den Bosch – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Excelsior – Den Bosch. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 30. dzień stycznia, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Excelsior pokona u siebie Den Bosch i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

O liczbę goli jesteśmy dziwnie spokojni, bo w spotkaniach ekipy z Rotterdamu strzelano w tym sezonie średnio 3.6 gola na mecz. Natomiast w wyjazdowych potyczkach ekipy z s-Hertogenbosch oglądaliśmy jeszcze więcej bramek, bo średnio aż 3.9.  Trzy bramki w takim spotkaniu to absolutne minimum.

Kwestia zwycięstwa, również  jest naszym zdaniem przesądzona jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, bo Den Bosch gra wręcz fatalnie na obcych boiskach. Na 10 pojedynków wyjazdowych, przegrali aż 9 razy i tylko raz udało im się wyszarpać remis.

W związku z powyższym uważamy, że warto dziś w Singlu postawić na wygraną Excelsioru i pokrycie linii 2.5 gola, po fajnym kursie 1.92.

Excelsior – Den Bosch, typ: 1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 1.92.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”