Falubaz wypożyczył Hansena do Kolejarza Opole

sports news

Mads Hansen sezon 2019 spędzi w drugoligowym Kolejarzu Opole – poinformował Falubaz Zielona Góra na swojej oficjalnej stronie.

Duńczyk został wypożyczony z siedmiokrotnych mistrzów Polski i dzięki temu dostanie więcej okazji do startów na krajowych torach.

Hansen już w sezonie 2018 reprezentował barwy klubu z Opola. Wtedy pokazał się z dobrej strony i w dwóch meczach był liderem Kolejarza.

Duńczyk tym razem dostanie więcej szans na starty i już od początku sezonu może startować w rozgrywkach drugiej ligi.

Hansen w zbliżającym się sezonie poza startami w Kolejarzu Opole będzie się ścigał także w lidze niemieckiej, duńskiej oraz szwedzkiej.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.