Fornalik: Pojawia się mały ból głowy

sports news

Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik przestrzega swoich podopiecznych przed lekceważeniem Arki Gdynia.

Zespół z Górnego Śląska zmierzy się z drużyną z Trójmiasta już w najbliższy piątek.

– W poniedziałek mieliśmy odprawę kończącą temat Lecha Poznań i uczulałem zawodników, że po takim spotkaniu nie mamy komfortu, zwłaszcza przed dalekim wyjazdem do Gdyni. Arka przegrała dwa ostatnie mecze i mogę sobie tylko wyobrazić, jaka tam jest teraz mobilizacja, co się dzieje w szatni oraz to w jaki sposób będą chcieli podejść do tego starcia – wyznał Fornalik dla oficjalnego serwisu Piasta.

– Każdemu trenerowi chodzi o to, żeby zespół grał szybko, pomysłowo, efektownie i efektywnie. Jeżeli to udaje się połączyć, to efekty są widoczne – podkreślił były selekcjoner reprezentacji Polski.

– Pojawia się mały ból głowy. Mamy w kadrze dwudziestu kilku zawodników i wszyscy są zdrowi. Na treningu jest duża rywalizacja, każdy zawodnik chciałby się znaleźć w meczowej osiemnastce. To, że ktoś się tam nie znajdzie, to wcale nie znaczy, że na to nie zasługuje. Po prostu czasami muszę podejmować takie decyzje i dokonywać wyborów – kontynuował Fornalik.

– Arka też jest zespołem, który chce grać w piłkę. Przyjeżdżając do nas przyjęli nieco inną taktykę, głęboko się cofnęli, ale my spodziewamy się każdego wariantu – dodał były selekcjoner reprezentacji Polski.

(za piast-gliwice.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.