Favre: Wykazaliśmy się cierpliwością

sports news

Borussia Dortmund pokonała na wyjeździe 1. FC Koeln 3:1 w piątkowym meczu Bundesligi. Lucien Favre, trener BVB, był zadowolony, że jego zespół zagrał cierpliwie w tym spotkaniu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zwycięstwa. To było trudne spotkanie, ale takiego też się spodziewaliśmy – powiedział Favre, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Drużyna Koeln była bardzo mocna w pierwszej połowie. Zwłaszcza w kwestii pressingu i szybkiego odzyskania piłki. Stworzyła sobie również kilka sytuacji – dodał.

– Nie potrafiliśmy grać, bo wszystko robiliśmy zbyt wolno. Nie było odpowiedniego poruszania się po boisku. W drugiej połowie podkręciliśmy tempo i ogólnie wszystko robiliśmy lepiej. Wprowadzenie Juliana Brandta i Achrafa Hakimiego bardzo dużo nam dało. Wykazaliśmy się cierpliwością i w końcu strzeliliśmy gola – stwierdził.

Drużyna z Signal Iduna Park jest liderem tabeli z kompletem sześciu punktów. W następnej kolejce Borussia zagra na wyjeździe z Unionem Berlin.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…