FC Emmen – Ajax – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

FC Emmen – Ajax. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 28. dzień listopada, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Ajax Amsterdam pokona na wyjeździe Emmen różnicą przynajmniej trzech bramek.

Ajax jest w fenomenalnej formie. Po niespodziewanej porażce w październiku w Groningen, ekipa z Amsterdamu wygrała pięć meczów z rzędu i wysunęła się na czoło tabeli.

Ich ostatnie wyniki w lidze (5:0, 3:0, 5:2, 13:0, 5:1), jawnie pokazują, że ta drużyna nie ma żadnych problemów ze zdobywaniem bramek. Strzelają ile chcą i komu chcą.

Emmen należy do najgorszych drużyny w holenderskiej ekstraklasie. Jest obecnie na serii czterech porażek z rzędu i nie zanosi się na poprawę tej fatalnej sytuacji.

W związku z tym, stawiamy, że Ajax wygra i pokryje handicap 2:0, a może nawet i większy (3:0 – kurs 3.60)

FC Emmen – Ajax, typ:  2 (handicap 2:0), kurs: 2.19.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…