FC Porto – Farense – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

FC Porto – Farense. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 10. dzień maja, wybraliśmy z portugalskiej Primeira LigiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że FC Porto pokona u siebie Farense, a w całym meczu padną mniej niż cztery bramki.

Porto ma już nikłe i tylko matematyczne szanse na zdobycie mistrzostwa kraju. Jednak muszą nadal walczyć o utrzymanie drugiego miejsca, które daje prawo gry w Lidze Mistrzów. Dlatego nie sądzimy, aby dziś odpuścili i oddali punkty bardzo słabej drużynie, jaką jest Farense.

Goście zajmują przedostatnie miejsce w zestawieniu i walczą o utrzymanie. Naszym zdaniem zagrają bardzo asekuracyjnie i defensywnie, licząc na urwanie choćby punktu.

Uważamy, że Porto wygra ten pojedynek, ale nie będzie on obfitował w bramki. Skromne 1:0 lub 2:0 – jest jak najbardziej możliwe, ale cztery bramki? Wykluczone!

Dlatego stawiamy na wygraną gospodarzy i brak pokrycia linii 3.5 gola.

FC Porto – Farense, typ: 1 i poniżej 3.5 gola, kurs: 2.05.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”