FC Porto – Farense – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

FC Porto – Farense. Typy bukmacherskie do Singla, na poniedziałek 10. dzień maja, wybraliśmy z portugalskiej Primeira LigiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że FC Porto pokona u siebie Farense, a w całym meczu padną mniej niż cztery bramki.

Porto ma już nikłe i tylko matematyczne szanse na zdobycie mistrzostwa kraju. Jednak muszą nadal walczyć o utrzymanie drugiego miejsca, które daje prawo gry w Lidze Mistrzów. Dlatego nie sądzimy, aby dziś odpuścili i oddali punkty bardzo słabej drużynie, jaką jest Farense.

Goście zajmują przedostatnie miejsce w zestawieniu i walczą o utrzymanie. Naszym zdaniem zagrają bardzo asekuracyjnie i defensywnie, licząc na urwanie choćby punktu.

Uważamy, że Porto wygra ten pojedynek, ale nie będzie on obfitował w bramki. Skromne 1:0 lub 2:0 – jest jak najbardziej możliwe, ale cztery bramki? Wykluczone!

Dlatego stawiamy na wygraną gospodarzy i brak pokrycia linii 3.5 gola.

FC Porto – Farense, typ: 1 i poniżej 3.5 gola, kurs: 2.05.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…