FC Porto – Santa Clara – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

FC Porto – Santa Clara. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 3. dzień kwietnia, wybraliśmy z portugalskiej Primeira LigiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Po przerwie na mecze eliminacji MŚ, wracają krajowe rozgrywki ligowe i tylko pozornie wybór Singla jest łatwy. Niby sporo spotkań, ale tak naprawdę ciężko coś sensownego znaleźć.

Wybieramy się zatem do Porto. Stawiamy, że miejscowi pokonają Santa Clarę i w całym meczu padną przynajmniej trzy bramki.

Goście są solidną drużyną, która ma jeden problem: nie radzą sobie na wyjazdach z drużynami z czołówki. Porażka ze Sportingiem 1:2, z Bragą 1:2 i liczymy, że podobnym wynikiem zakończy się starcie z Porto.

Gospodarze są faworytem, ale mimo to jest to ryzykowny typ, bo jak zawsze – po przerwie na mecze reprezentacji – różne cuda się zdarzają.

Mimo to stawiamy na wygraną Porto i pokrycie w całym spotkaniu linii 2.5 gola.

FC Porto – Santa Clara, typ: 1 i powyżej 2.5 gola, kurs: 2.01.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Venlo – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-venlo-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Young Boys – St. Gallen https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-young-boys-st-gallen/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Lyon – Angers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-lyon-angers/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…