Feyenoord – Zwolle – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Feyenoord – Zwolle. Typy bukmacherskie do Singla, na środę 13. dzień stycznia, wybraliśmy z holenderskiej Eredivisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Feyenoord Rotterdam pokona u siebie Zwolle różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Ekipa z portowego miasta jest w dobrej dyspozycji, która zaowocowała awansem na czwarte miejsce w tabeli. Ostatnia strata punktów przez Ajax i PSC sprawiła, że Feyenoord może śmiało włączyć się do walki nawet o mistrzostwo kraju.

Drużyna ze Zwolle to ligowy średniak, który większość ze swoich 17 punktów zdobył w starciach z rywalami z dolnej części tabeli. Dodajmy, że goście są zespołem, który w Eredivisie zanotował najwięcej remisów, bo aż osiem razy dzielili się punktami z rywalami.

Dziś jednak nie dajemy im szans na remis. Feyenoord jest znacznie lepszym zespołem, a perspektywa walki o najwyższe cele, na pewno doda temu zespołowi, większej pewności siebie.

W związku z tym stawiamy, że ekipa z Rotterdamu wygra i pokryje handicap 0:1.

Feyenoord – Zwolle, typ: 1 (handicap 0:1) , kurs: 2.25.

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie. Każdy do 100 zł. 
Zwrot na konto gracza w przypadku przegranej! Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.”