Fietz podpisał trzyletni kontrakt z Lechem. „Moim idolem jest N’Golo Kante”

sports news

Karol Fietz podpisał profesjonalny kontrakt z Lechem Poznań – poinformowali siedmiokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

16-letni pomocnik juniorów starszych związał się z „Kolejorzem” trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

– Nigdy nie zamierzałem grać w innym klubie, niż w Lechu. Jestem rodowitym poznaniakiem, to w tym mieście się urodziłem. Od kilku sezonów gram na pozycji defensywnego pomocnika co sprawia mi ogromną frajdę – wyznał Fietz po złożeniu stosownych podpisów.

– Moim idolem jest N’Golo Kante. Bardzo cenię w nim jego pracowitość, waleczność, ale i skromność. Jest moją inspiracją. Jest też doskonałym przykładem jak ciężko pracując można wejść na sam szczyt. Nie ukrywam, że tego życzę i sobie – podkreślił nastoletni rozgrywający „Kolejorza”.

– Mocno wierzę w to, że na wiosnę rozpocznie się ostry marsz w górę tabeli i że osiągniemy wyznaczone cele. Trudno być zadowolonym z tej rundy. Liga jest trudna, a nasze ambicje i cele znacznie wyższe. Mamy świadomość, że gramy głównie rocznikiem młodszym, ale to dobrze, gdyż ogrywamy się i zdobywamy bezcenne doświadczenie. Nie poddamy się i będziemy walczyć do końca o nasze cele – podsumował Karol Fietz.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.