Filip Starzyński: Zagłębie było i jest w dobrej formie

– Już rozpoczęliśmy przygotowania do meczu z Piastem Gliwice. Wiemy, kto przyjeżdża do Lubina, jakie są mocne strony rywala. Przed przerwą na reprezentację Zagłębie było w dobrej formie i dalej czujemy się dobrze – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik Zagłębia Lubin, Filip Starzyński.

Miedziowi po 28. seriach gier plasują się w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy na piątym miejscu. Jak do tej pory podopieczni Piotra Stokowca zgromadzili na swoim koncie czterdzieści jeden punktów. Nad dziewiątą Lechią Gdańsk mają siedem “oczek” przewagi.

– Podchodzę bardzo spokojnie do kwestii mojego powołania i ewentualnych występów w reprezentacji. Teraz już skupiam się na najbliższym meczu ligowym z Piastem Gliwice, nie myślę o dalszej przyszłości – stwierdził 24-latek, cytowany przez “zaglebie.com”.

– Nadal najbardziej zależy mi na regularnych występach. Chcę grać jak najlepiej w każdym meczu: ligowym i reprezentacyjnym. Chcę jak najlepiej pracować na treningach. Wszystko przyjmuję z pokorą, nie wybiegam tak daleko w przyszłość i nie myślę o Euro 2016 – kontynuował.

– Już rozpoczęliśmy przygotowania do meczu z Piastem Gliwice. Na głębszą analizę gry rywala przyjdzie jeszcze czas. Wiemy, kto przyjeżdża do Lubina, jakie są mocne strony rywala. Przed przerwą na reprezentację Zagłębie było w dobrej formie i dalej czujemy się dobrze – zaznaczył.

– Na pewno potrzebujemy wsparcia kibiców, zdecydowanie lepiej gra się dla pełnych trybun. Wybiegamy na boisko również dla kibiców. Atmosfera meczu, oprócz samych sportowych zmagań, to również doping trybun. Wtedy widowisko jest kompletne – podsumował.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Leuven – Club Brugge https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-leuven-club-brugge/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Chelsea – Tottenham https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-chelsea-tottenham-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Kilmarnock – Celtic https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-kilmarnock-celtic-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…