Fiorentina wysłała na bezpłatny urlop 50 pracowników

sports news

Fiorentina ogłosiła, że wysyła 50 pracowników ​​na bezpłatny urlop, ale obiecała wypłacić im „dodatkowe odszkodowanie”.

„Z powodu trwającego zagrożenia zdrowia spowodowanego przez COVID-19 i zawieszeniem większości działalności, zgodnie z dekretem „Cura Italia”, ACF Fiorentina złożyła wniosek do Fondo di Integrazione Salariale (Fundusz Dopłat do Wynagrodzeń) w celu aktywowania świadczenia dla 50 pracowników” – poinformowano w oświadczeniu.

„Fiorentina pragnie podkreślić, że starając się wspierać naszych pracowników, klub uzupełni świadczenia, dodatkowym odszkodowaniem, aby zapewnić takie same regularne wynagrodzenie, jakie otrzymywali do tej pory”.

Fundusz Dopłat do Wynagrodzeń to program prowadzony we Włoszech, w ramach którego pracownicy otrzymują 80% miesięcznego wynagrodzenia, które pokrywa rząd.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.