Foden: Każdy strzelony gol jest dla mnie wyjątkowy

sports news

Manchester City pokonał na wyjeździe Newport County AFC 4:1 i awansował do ćwierćfinału Pucharu Anglii. Phil Foden, strzelec dwóch goli dla „Obywateli”, powiedział, że każdy chciał się pokazać menedżerowi Pepowi Guardioli, iż zasługuje na miejsce w wyjściowej „11”.

– Pokazaliśmy profesjonalizm i szybko graliśmy piłką. Rywale natomiast walczyli do samego końca. Zdobyliśmy od razu bramkę tuż po tym, jak przeciwnicy złapali kontakt – powiedział Foden, cytowany przez „BBC”.

– Mamy szeroką kadrę i każdy chce pokazać menedżerowi, że może grać od początku. On dużo rotuje składem i daje zawodnikom szansę gry – dodał 18-latek.

– Zły stan murawy sprawił, że grało nam się bardzo trudno. Staraliśmy się prezentować swój futbol i było widać naszą jakość. Zdobycie bramki zawsze jest czymś wyjątkowym, bo robię to dla klubu, któremu zawsze kibicowałem. Staram się tak bardzo jak tylko mogę – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.