Lampard: Zdominowaliśmy mecz z Watfordem

sports news

Frank Lampard, trener Chelsea FC po wygranej z Watfordem 2:1 był zadowolony z gry swoich podopiecznych. Przyznał, że mogli strzelić więcej goli.

– Zdominowaliśmy ten mecz, graliśmy bardzo dobrze i przez długie okresy mieliśmy zdecydowaną przewagę – powiedział Frank Lampard, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Stworzyliśmy wiele sytuacji bramkowych. Powinniśmy zdobyć trzy, cztery bramki. Trzeba jednak przyznać, że Ben Foster bronił znakomicie – dodał trener Chelsea FC.

– Dwubramkowe prowadzenie nigdy nie jest do końca komfortowe, o czym się sami już przekonaliśmy. Brakło nam lepszej skuteczności, ale to nie może przesłaniać dobrej gry – ocenił szkoleniowiec „The Blues”.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.