Fornalik: Widać, że zespół cieszy się grą

sports news

Trener Piast Gliwice Waldemar Fornalik po wygranym meczu ze Śląskiem Wrocław przyznał, że po jego zawodnikach widać radość w grze.

– Cieszymy się z kolejnych trzech punktów, które zdobyliśmy w podobny sposób, jak w tych poprzednich spotkaniach. Oczywiście, można szukać błędów czy elementów, które można poprawić. Ale widać, że ten zespół cieszy się grą i sprawia im ona przyjemność – powiedział Waldemar Fornalik, cytowany na oficjalnej stronie Piasta.

Szkoleniowiec przyznał, że zwycięstwo to hołd dla zmarłego Piotra Wieczorka, długoletniego wiceprezydenta Gliwic.

– Jesteśmy w przededniu pogrzebu prezydenta Piotra Wieczorka. Tym zwycięstwem chcemy złożyć hołd zmarłemu. Gdyby nie jego wkład, Piast nie byłby w tym miejscu, w którym aktualnie się znajduje – wytłumaczył Waldemar Fornalik.

(za:piast-gliwice.eu).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.