Franco Soldano wrócił do ligi argentyńskiej

sports news

Franco Soldano zdecydował się na przejście do Boca Juniors – potwierdził argentyński klub. Napastnik został wypożyczony z Olympiakosu Pireus.

24-latek grał w greckim klubie tylko przez pół roku. Zimą trafił do Olympiakosu z CA Union. W rundzie wiosennej rozegrał 9 spotkań i zdobył bramkę.

Przed rozpoczęciem nowego sezonu w lidze greckiej zdecydował się na powrót do ojczyzny. Do grudnia 2020 ma grać na zasadzie wypożyczenia w Boca Juniors.

Soldano ma ważną umowę z Olympiakosem do 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy