Joel Pereira wypożyczony do Heart of Midlothian FC

sports news

Joel Pereira został wypożyczony z Manchesteru United do Heart of Midlothian FC – poinformował szkocki klub.

23-latek urodził się w Szwajcarii, ale repezentuje barwy Portugalii. Golkiper zaczynał karierę w Neuchatel Xamax FC, skąd w 2012 roku trafił do Manchesteru United, którego graczem jest do dzisiaj.

W pierwszym zespole „Czerwonych Diabłów” zagrał trzykrotnie. Był często wypożyczany do innych drużyn. Reprezenował barwy m.in. AFC Rochdale, Belenenses, Vitorii Setubal i KV Kortrijk.

Bramkarz sezon 2019/2020 spędzi w lidze szkockiej, w ekipie Heart of Midlothian FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy