Djordjevic zamienił Zenit na Lokomotiw

sports news

Luka Djordjevic został nowym zawodnikiem Lokomotiwu Moskwa – potwierdził rosyjski klub. Napastnik podpisał umowę do czerwca 2023 roku.

25-latek trafił do stołecznego zespołu z Zenitu St. Petersburg. Piłkarzem tego klubu był od 2012 roku, w jego barwach wystąpił w 30 spotkaniach, strzelił trzy gole i zanotował dwie asysty.

Czarnogórzec był wypożyczany do innych drużyn, występował m.in. w Twente Enschede, UC Sampdoria, SD Ponferradina, a ostatnio w Arsenale Tuła.

Djordjević w poprzednim sezonie rozegrał 27 spotkań, strzelił 9 goli i asystował przy 6.

Piłkarzami Lokomotiwu są Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy