Frantisek Plach: Mamy za sobą pracowity okres

sports news

Bramkarz Piasta Gliwice, Frantisek Plach, przyznał w rozmowie z redakcją oficjalnej strony internetowej klubu, że spodziewa się zupełnie innych warunków gry, po wznowieniu rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– Warunki na pewno są inne, okoliczności pandemii i cała otoczka jest inna, choć okres przerwy jest podobny jak po zimie. Pamiętamy, że wracamy do rozgrywek, a więc jesteśmy w trakcie sezonu, który chcemy dokończyć z jak najlepszym wynikiem. Ponadto mecze mają być rozgrywane bez kibiców, będą też inne obostrzenia, ale my musimy się skoncentrować jedynie na grze, bo tylko to może nam przynieść sukces – powiedział 28-letni Słowak, który liczy, że kibice niebawem powrócą na stadiony.

– Nie wiem w jak odległej perspektywie, ale liczę, że powoli wszystko będzie wracać do normalności i już niedługo wrócą także kibice na stadion. Co do pierwszego meczu, to wierzę, że nasza gra będzie wyglądała dobrze. Mamy za sobą pracowity okres, w którym mocno przygotowywaliśmy się do wznowienia rozgrywek. Mogliśmy wrócić do treningów całą drużyną i jestem zdania, że nie straciliśmy formy, którą prezentowaliśmy przed przerwą – dodał Plach.

W sobotę Piast Gliwice, zmierzy się na swoim stadionie z Wisłą Kraków.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.