Montpellier nie sprzeda swojego napastnika

sports news

Napastnik Montpellier, Gaetan Laborde, dobrymi występami w Ligue 1, zwrócił na siebie uwagę i stał się obiektem zainteresowań dwóch klubów.

O pozyskanie 26-latka, starali się działacze Bournemouth oraz FC Koeln, ale nie doszło nawet do rozpoczęcia negocjacji kwoty transferowej.

Zdaniem L’Equipe, zarząd Montpellier odrzucił wszystkie propozycje i oferty, twierdząc, że nie zamierza w najbliższej przyszłości pozbywać się Laborde’a.

W zakończonym już sezonie Ligue 1, Laborde rozegrał 28 spotkań, w których zdobył 6 bramek i zaliczył 5 asyst. Serwis Transfermarkt wycenił francuskiego napastnika na 8 milionów euro.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.