Fraser nawołuje do zjednoczenia

sports news

Bramkarz Watfordu – Ben Fraser za pośrednictwem angielskich mediów, nawołuje zawodników Premier League do zjednoczenia się w czasie pandemii koronawirusa.

Premier League wezwała wszystkich zawodników do obniżek pensji o 30% podczas piątkowego oświadczenia.

– Prawie każdy piłkarz, z którym rozmawiałem, rozumie skalę tego problemu. Ważne jest, aby każda drużyna postępowała tak samo, abyśmy wszyscy reprezentowali ten sam pogląd – uważa Fraser.

– Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, byśmy byli zjednoczeni. Po rozmowie z zawodnikami w Watfordzie, rozumiemy, że obniżka pensji jest konieczna. Liczę, że każdy to zrozumie i będziemy solidarni w swoich poglądach – dodał golkiper.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.