Fricke dołączył do Indianerny

sports news

Max Fricke podpisał kontrakt z Indianerną Kumla – poinformował klub z Elitserien na swojej oficjalnej stronie. Australijczyk ostatnie cztery sezony ścigał się dla Rospiggarny Hallstavik.

Wcześniej na podobny krok zdecydowali się jego rodak Chris Holder, Duńczycy Mikkel Michelsen i Kenneth Bjerre oraz Ludvig Lindgren i Paweł Miesiąc. Wychowanek Stali Rzeszów parafował roczną umowę, obowiązującą na sezon 2020.

Zawodnikami „Indian” w 2019 roku byli Piotr Protasiewicz oraz Krystian Pieszczek. Zespołu z Kumli nie będzie reprezentował więcej Tai Woffinden. Trzykrotny indywidualny mistrz świata zamierza bardziej skupić się na występach w cyklu oraz PGE Ekstralidze, gdzie broni barw Betard Sparty Wrocław.

Indianerna w sezonie 2019 została wyeliminowana w pierwszej rundzie fazy play off przez Vaestervik Speedway.

(za indianerna.nu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.