Furman opuszcza Wisłę

sports news

Dominik Furman po czterech latach spędzonych w Płocku, zdecydował się na odejście z tamtejszej Wisły – poinformowała oficjalna strona internetowa płockiego klubu.

28-letni Furman do drużyny Nafciarzy trafił latem 2016 roku na zasadzie rocznego wypożyczenia z francuskiego klubu FC Toulouse. Po sezonie 2016/2017 został przez Wisłę wykupiony i podpisał 3-letni kontrakt z zespołem z Płocka.

Furman barwach Wisły Płock rozegrał 142 spotkania, w których zaliczył 19 bramek i 26 ostatnich poda

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.