G.A. Eagles – FC Volendam – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

G.A. Eagles – FC Volendam. Typy bukmacherskie do Singla, na wtorek 2. dzień lutego, wybraliśmy z holenderskiej Eerste Divisie. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Go Ahead Eagles pokonają na swoim stadionie FC Volendam.

Gospodarze mają za sobą niesamowitą serię. Wygrali pięć ostatnich meczów w lidze i włączają się do walki o miejsca barażowe. Zdajemy sobie sprawę, że każda seria się kończy, ale liczymy, że nie nastąpi to akurat dzisiaj.

Volendam również ma aspiracje barażowe, ale dziś w ich drużynie zabraknie kilku ważnych zawodników. Kontuzje mogą być kluczowe w tym starciu,  przez co osłabieni goście będą mieli przed sobą trudne zadanie.

Naszym zdaniem gracze z Deventer wygrają to spotkanie. Może nie będzie to wysokie zwycięstwo, ale uważamy, że trzy punkty zostaną na stadionie De Adelaarshorst.

G.A. Eagles – FC Volendam, typ: 1, kurs: 2.35.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Parma – Inter https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-parma-inter/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Fenerbahce – Antalyaspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fenerbahce-antalyaspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Brondby – Randers – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/brondby-randers-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…