Gasperini: Mamy odpowiednią mentalność, aby zdobyć puchar

sports news

Atalanta Bergamo zagra w rodowym finale Pucharu Włoch z Lazio Rzym. Gian Piero Gasperini, trener drużyny z Lombardii, powiedział, że jego zespół ma odpowiednią mentalność do końcowego triumfu.

– Podejdziemy do tego finału w taki sposób, w jaki powinno się to zrobić. Zmierzymy się z silną drużyną Lazio. My jesteśmy jednak bardzo mocno skoncentrowani na tym, co musimy zrobić – powiedział Gasperini na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Już pokazaliśmy, że stać nas na pokonanie Lazio w Serie A. Uważam, że mamy szanse, aby wygrać z nimi również w finale – dodał.

– Są wielkie emocje, ale kiedy ruszy gra, to wszyscy musimy ciągnąć wózek w jednym kierunku. W poprzednim sezonie w Lidze Europy pokazaliśmy, że potrafimy radzić sobie w rozgrywkach pucharowych. Mamy więc do nich odpowiednią mentalność, aby wygrywać – stwierdzić.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…