Gasperini pierwszym wyborem AC Milan

sports news

Według informacji dziennika „Corierre dello Sport” Gian Piero Gasperini jest numerem jeden na liście potencjalnych trenerów AC Milan. Miałby objąć zespół w nowym sezonie.


Po zakończeniu obecnych rozgrywek z ekipą „Rossonerich” pożegna się Gennaro Gattuso. Włodarze włoskiego zespołu poszukują jego następcy.

Leonardo, dyrektor sportowy AC Milan najchętniej postawiłby na Gian Piero Gasperiniego. Szkoleniowiec znakomicie radzi sobie w innej drużynie z Lombardii – Atalancie Bergamo, która obecnie zajmuje czwarte miejsce w Serie A.

Jeśli Atalanta nie spadnie niżej, zapewni sobie grę w Lidze Mistrzów, co spowoduje prawdopodobnie, że Gasperini pozostanie w tym klubie. Wcześniej był łączony również w objęciem AS Romy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB