Kostas Stafilidis piłkarzem Hoffenheim

sports news

Kostas Stafilidis oficjalnie został nowym zawodnikiem TSG Hoffenheim – poinformował niemiecki klub za pośrednictwem strony internetowej.


Grecki obrońca dołączył do ekipy „Wieśniaków” z FC Augsburg na zasadzie wolnego transferu i podpisał z nią kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku.

Stafilidis jest wychowankiem PAOK FC. W przeszłości grał także w Bayerze Leverkusen, Fulham FC oraz Stoke City. Graczem zespołu z Bawarii był od 2015 roku.

W tym sezonie 25-latek wystąpił w 12 meczach niemieckiej ekstraklasy oraz w dwóch spotkaniach Pucharu Niemiec.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB