GKS Tychy pozyskał Kacpra Laskosia

sports news

Nowym piłkarzem GKS Tychy został Kacper Laskoś – poinformował oficjalnie pierwszoligowy klub. 19- latek podpisał umowę do końca czerwca 2022 roku.

Kacper Laskoś trafił do GKS-u Tychy na zasadzie transferu definitywnego z Wisły Kraków. Na początku swojej kariery grał kolejno w: LKS Szymbark, Gliniku Gorlice, a następnie w klubach z Nowego Sącza – Dunajcu i Sandecji.

Przed sezonem 2014/2015 przeniósł się do akademii Wisły Kraków. W rundzie wiosennej rozgrywek 2016/2017 został włączony do kadry pierwszego zespołu. W ekstraklasie zadebiutował natomiast w maju 2017 roku.

Pomocnik w tym sezonie nie zagrał w meczu LOTTO Ekstraklasy.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.