Goetze: Juventus to trudny orzech do zgryzienia

Bayern Monachium zmierzy się we wtorek z Juventusem Turyn w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Pomocnik Bawarczyków, Mario Goetze przyznał przed spotkaniem, że jego drużynę czeka prawdziwe wyzwanie.

– Trzeba być przygotowanym w najważniejszych momentach. Mogę powiedzieć, że my jesteśmy gotowi. Wiemy jednak, że Juve będzie twardym orzechem do zgryzienia – powiedział 23-latek cytowany przez “Football Italia”.

– Jesteśmy zdeterminowani, aby awansować do następnej rundy. Czujemy się pewni siebie i jesteśmy pozytywnie nastawieni. Chcemy dotrzeć do ćwierćfinału, a później zajść jak najdalej – kontynuował.

– W tym roku możemy zagrać w dwóch finałach – Ligi Mistrzów oraz Pucharu Niemiec, a także zdobyć czwarte z rzędu mistrzostwo kraju. Czeka nas również Euro 2016 razem z kadrą narodową. Przed nami świetne miesiące, już nie mogę się tego doczekać – zakończył.

Bayern prowadzi aktualnie w tabeli Bundesligi, posiadając 56 punktów. Druga Borussia Dortmund ma do niego osiem “oczek” straty.

Reklama


Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…