Vuković: Czujemy, że wracamy do normalności

sports news

Trener Legii Warszawa – Aleksandar Vuković przyznał, że w jutrzejszym meczu z Miedzią Legnica w bramce warszawskiej drużyny pojawi się Wojciech Muzyk, który zastąpi kontuzjowanych Majeckiego i Cierzniaka.

– Czujemy, że wracamy do normalności, z tego się cieszymy. Przed nami ostatni trening przed wyjazdem do Legnicy. Pamiętam, że 13 marca też byliśmy już spakowani po treningu przed wyjazdem do Poznania, ale do wyjazdu nie doszło. Teraz w końcu możemy przygotowywać się do meczu o stawkę. Mamy więc sytuację, jaką chcieliśmy mieć – przyznał Vuković.

– Sytuacja zdrowotna? Nie jest idealna w tym momencie. Nie będziemy mogli z Miedzią skorzystać ani z Majeckiego, ani z Cierzniaka. We wtorek zagra więc kolejny w hierarchii Wojciech Muzyk. Po kontuzjach dochodzą Rocha i Sanogo. Natomiast nowe kontuzje mają Rosołek i Novikovas oni wypadli na minimum trzy tygodnie – miesiąc. To najświeższe kontuzje. Nie jestem z tego zadowolony, to rzutuje na ten pozytywny obraz powrotu do penwje normalności, do rutyny. Ale to problem, z którym się liczymy, to jedyna obawa jaka mam. Mam nadzieję, że tych urazów będzie jak najmniej i będziemy sobie w stanie z tym poradzić. Pracujemy dobrze, poprawiamy pewne niedostatki i potrzebujemy meczów, z każdym z nich będziemy wyglądali lepiej. Formę sportową budujemy na treningach, to początek i podstawa, ale rozwijać ją będziemy meczami – dodał trener Legii Warszawa.

– Dyspozycja rywala to duża niewiadoma, tak samo, jak dla nich nasza. Miedź wyróżnia się dobrą organizacją, stabilnością. Nie zmieniają ludzi w klubie co chwilę i dzięki temu, ta drużyna dobrze funkcjonuje. Z szacunkiem do rywala podejdziemy do tego spotkania – zakończył Aleksandar Vuković.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.