Grigorij Łaguta oficjalnie wzmocnił Speed Car Motor Lublin

sports news

Grigorij Łaguta został oficjalnie zawodnikiem Speed Car Motoru Lublin – poinformował beniaminek PGE Ekstraligi na swoim profilu na Facebooku.


Rosjanin w środę został potwierdzony do startów przez Główną Komisję Sportu Żużlowego. Do jazdy wraca po dwuletniej dyskwalifikacji za doping.

Starszy z braci zadebiutuje w barwach „Koziołków” 26 maja, kiedy beniaminek podejmie przed własną publicznością Get Well Toruń.

Speed Car Motor Lublin zajmuje aktualnie siódme miejsce w tabeli PGE Ekstraligi. „Koziołki”, po wygranej w inauguracyjnej kolejce z MrGarden GKM Grudziądz, przegrały później cztery kolejne spotkania.

(za facebook.com/speedcarmotorlublin)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB