Grzegorz Lech przedłużył kontrakt ze Stomilem Olsztyn

sports news

Grzegorz Lech przedłużył kontrakt ze Stomilem Olsztyn. Nowa umowa 37-letniego zawodnika, będzie obowiązywała do 30 czerwca 2021 roku. Jednocześnie piłkarz będzie pomagał Akademii Sportu Stomilu Olsztyn.

– Cieszę się, że przez kolejny rok będę mógł przywdziewać koszulkę “Dumy Warmii”. Priorytetem jest jak najlepiej grać. Zdajemy sobie sprawę, że starsi zawodnicy mają wpływ na szatnię oraz wizerunek klubu – powiedział po podpisaniu kontraktu Lech.

Lider olsztyńskiego zespołu ma na swoim koncie ponad trzysta występów w barwach Stomilu. W Olsztynie zadebiutował 21 kwietnia 2001 roku, gdy w wyjazdowym meczu z Ruchem Chorzów zmienił Macieja Sawickiego.

Lech jest ostatnim zdobywcą bramki dla Stomilu w najwyższej klasie rozgrywkowej. W tym sezonie, w 19 ligowych meczach, zdobył 5 bramek.

Fot. Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.