Grzesik: Czuję niedosyt

sports news

Korona zremisowała u siebie z Wisłą Kraków 1:1 w sobotnim meczu PKO Ekstraklasy. Sławomir Grzesik, tymczasowy trener drużyny z Kielc, powiedział, że czuje niedosyt, że nie udało się wygrać.

– Najważniejsze, że podjęliśmy rękawicę. Pierwszym naszym założeniem było wzbudzenie zaangażowania oraz chęci zwycięstwa. Jest pewien niedosyt, bo stworzyliśmy więcej klarownych sytuacji. Wisła niewiele zagroziła nam w ofensywie. Kluczowa była sytuacja z rzutem karnym, zupełnie niepotrzebnym. Zgubiliśmy asekurację. Wisła nic by nam nie zrobiła, dlatego czuję pewien niedosyt – powiedział Grzesik na pomeczowej konferencji prasowej.

– Sprawa była jasna od początku. Były różne spekulacje, ale od razu ustalone było, że jestem tymczasowym trenerem, do czasu znalezienia nowego szkoleniowca. Jestem tuż po meczu. Przed nim skupiłem się na przygotowaniu zespołu. Nie zaprzątałem sobie głowy innymi rzeczami. Nie rozmawiałem jeszcze z prezesami. Nie wiem co będzie od poniedziałku, ale jeśli będzie taka potrzeba, to będę prowadził zespół. Na tę chwilę jeszcze jestem trenerem Korony – podkreślił.

– Całym sztabem pracowaliśmy nad motywacją. Było dużo rozmów i wygląda na to, że coś drgnęło. Jeśli drużyna to dalej podtrzyma, to będzie dobrze. Tych chłopaków stać na dobrą grę – zaznaczył.

– Musimy dalej pracować nad skutecznością, nad szybszym wyjściem do kontrataku i dokładniejszym wykończeniu, bo tej precyzji nam brakowało – stwierdził.

Korona zajmuje 14. miejsce w tabeli ze zdobytymi pięcioma punktami. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Lechią Gdańsk.

(za korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…