Guimaraes – Farense – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Guimaraes – Farense. Typy bukmacherskie do Singla, na środę 17. dzień lutego, wybraliśmy z portugalskiej Primeira LigiZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Guimaraes pokona u siebie Farense i w całym meczu zobaczymy mniej niż cztery bramki.

Gospodarze mają za sobą fatalną passę trzech meczów bez wygranej, których zdobyli zaledwie dwa punkty. Wśród tych spotkań, było starcie z faworyzowaną Benfiką, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Uważamy, że ekipa Guimaraes nie jest tak słaba, jak jej ostatnie wyniki.

Co innego Farense. Goście zajmują w tabeli czwarte miejsce od końca i na wyjazdach przegrali aż sześć z ośmiu pojedynków.

Zagramy znów ryzykownie i postawimy na wygraną Guimaraes. Naszym zdaniem gospodarze wymęczą zwycięstwo. Może to być skromne 1:0, dlatego stawiamy również na poniżej 3.5 gola.

Guimaraes – Farense, typ: 1 i poniżej 3.5 gola, kurs: 2.50.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Napoli – Bologna https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-napoli-bologna/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Milan https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-milan/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Salzburg – St. Polten https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-salzburg-st-polten/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…