Hanca: Mógłbym grać w derbach w każdej kolejce

sports news

– Mam wrażenie, że w tym lub następnym sezonie możemy wiele razem osiągnąć – wyznał Sergiu Hanca w rozmowie z oficjalnym serwisem Cracovii.

Pięciokrotni mistrzowie Polski po sobotnim zwycięstwie nad Zagłębiem Sosnowiec 2:1 awansowali na szóste miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy.

– Uważam, że w takich spotkaniach najważniejsze jest zdobyć trzy punkty. To jest najistotniejsza kwestia. Było to dla nas bardzo ważne, ponieważ chcemy cały czas wspinać się w górę tabeli i punktować, aby być na najlepszym możliwym miejscu – podkreślił podopieczny Michała Probierza.

– Kraków jest świetnym miastem zarówno dla mnie, jak i dla mojej rodziny. Jest to bardzo ładne miejsce i kiedy tylko mamy wolny czas, chętnie je poznajemy. Bardzo mi się tu podoba. Czuję, że w tym zespole mogę spokojnie trenować i jest mi tu bardzo dobrze – stwierdził Rumun, który już nie może doczekać się derbów z Wisłą.

– Zdaję więc sobie sprawę z tego, czym są derby. W Rumunii występowałem w Dinamie i zagrałem już w około trzydziestu derbach przeciwko Steauie, czyli największych derbach tego kraju. Gdybym tylko mógł, w każdej kolejce chciałbym rozgrywać derby, ponieważ są one fantastyczne – podsumował Hanca.

(za cracovia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.