Hertha pozyskała młodego napastnika Chelsea FC

sports news

Daishawn Redan przeniósł się z Chelsea FC do Herthy BSC – poinformowali berlińczycy. Z niemieckim klubem związał się umową do 2024 roku.

Holenderski napastnik na początku ma ogrywać się w zespole Herthy do lat 23. W Berlinie są przekonani, że to utalentowany zawodnik, który w przyszłości będzie stanowić o sile stołecznego zespołu.

Redan może grać zarówno na środku ataku jak i na bokach boiska. W rozgrywkach młodzieżowych był skuteczny i w Herthcie liczą, że tak samo będzie po przenosinach do Niemiec. W poprzednim sezonie rozegrał 34 mecze i zdobył 13 bramek.

18-latek jest wychowankiem Ajaksu Amsterdam, skąd przeniósł się do młodzieżowych drużyn Chelsea FC.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.