Holta do piątku na obserwacji w szpitalu

sports news

Menedżer Get Well Toruń Jacek Frątczak przekazał najnowsze informacje o stanie zdrowia Runego Holty.

Norweg z polskim paszportem doznał urazu na poniedziałkowym treningu na Motoarenie.

– Rune Holta zanotował upadek, który spowodowany był awarią sprzęgła. Podczas upadku bardzo mocno uderzył klatką piersiową o kierownicę swojego motocykla, dlatego też zdecydowaliśmy o dokładnym sprawdzeniu jego stanu zdrowia – wyjaśnił Frątczak dla oficjalnego serwisu czterokrotnych mistrzów Polski.

– Badania nie wykazały żadnych złamań, natomiast stłuczenie klatki piersiowej było jednak spore, zdecydowano, że zawodnik pozostanie w szpitalu na obserwacji do piątku. Po krótkiej przerwie i odpoczynku Rune będzie mógł wrócić na tor – podkreślił opiekun popularnych „Aniołów”.

(za speedway.torun.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.