Hutter: Jesteśmy świadomi naszej sytuacji

sports news

Adi Hutter, trener Eintrachtu Frankfurt przed meczem z SC Freiburg przyznał, że zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji jest jego zespół. Ekipa z Comerzbank Arena ma tylko cztery punkty przewagi na miejscem barażowym.

– Oczywiście możemy spojrzeć w tabelę i jesteśmy świadomi sytuacji, w której jesteśmy. Ścisk w stawce jest duży. Jednocześnie chciałbym wysłać wiadomość, że jesteśmy przekonani o jakości w zespole – powiedział Adi Hutter, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Mecze z Freiburgiem nie będzie decydujący, ale wskaże nam jakąś drogę na końcówkę sezonu – dodał szkoleniowiec.

– Freiburg to drużyna, która jest gotowa do biegania i dobrze zorganizowana w defensywie . Oni są na bezpiecznym miejscu i mogą zagrać z nami bez żadnej presji – ocenił trener Eintrachtu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.