Kontuzja Ibrahimovicia niegroźna

sports news

AC Milan w oficjalnym komunikacie poinformował, że kontuzja Zlatana Ibrahimovicia nie okazała się poważna. Napastnik będzie pauzować przez kilka dni.

Szwed podczas poniedziałkowego treningu zgłosił uraz prawej łydki. Badania wykazały, że ścięgno Achillesa nie zostało naruszone, czego obawiano się we włoskim klubie.

Doświadczony zawodnik będzie musiał teraz odpocząć. Jego przerwa w grze nie potrwa jednak długo i za około 10 dni będzie mógł wrócić do ćwiczeń.

Zatem Ibrahimović będzie gotowy na restart ligi. Jak na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia kiedy rozgrywki Serie A zostaną wznowione. Prawdopodobnie stanie się to 13 lub 20 czerwca.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.