Inter nie rezygnuje z Vertonghena

sports news

Inter Mediolan nie rezygnuje z pozyskania Jana Vertonghena – informuje brytyjski „Daily Mail”.

Reprezentant Belgii na pewno nie przeniesie się na Półwysep Apeniński w styczniu, co wykluczył wcześniej Tottenham Hotspur, ale wiele wskazuje na to, że może tego dokonać latem przyszłego roku.

Kontrakt 32-letniego obrońcy z „Kogutami” wygasa z końcem czerwca i stołeczny zespół nie dał jeszcze wyraźnego sygnału, że umowa może zostać przedłużona. Niepewną sytuację mogą wykorzystać właśnie włodarze ekipy z Lombardii.

Vertonghen ma na swoim koncie 117 występów w kadrze Belgii. Zdobył w nich dziewięć bramek. Przed rokiem wywalczył z reprezentacją brązowy medal podczas mundialu w Rosji.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.