Inzaghi: Musimy patrzeć w przyszłość

sports news

– Musimy być silniejsi niż kontuzje i sędziowie. Zespół musi zagrać lepiej niż w poprzednich dwóch spotkaniach. Odczuwamy trudy napiętego kalendarza, to mogło mieć wpływ na ostatnie wyniki – powiedział na konferencji przed meczem Sassuolo, trener Lazio, Simone Inzaghi.

– Musimy przezwyciężyć przeciwności, skupiać się na każdym meczu z osobna. Nie możemy tracić takich bramek jak w meczu z Lecce. Ostatnio podyktowano przeciwko nam trzy karne, ale nie chcemy zrzucać winy na innych – dodał szkoleniowiec.

– Mamy sporo kontuzji. Jeśli będzie taka możliwość, dam zagrać kilku młodym zawodnikom. Nie jest to żadne wytłumaczenie, powinniśmy byli z Lecce wygrać. Musimy patrzeć w przyszłość, przeszłość zostawiamy za nami – zakończył Inzaghi.

Lazio zmierzy się w sobotę na własnym stadionie z Sassuolo. Początek spotkania o 17:15.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…