Inzaghi: Sevilla potrafi grać we wspaniałym stylu

sports news

Lazio Rzym zagra w czwartek u siebie z Sevilla FC w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Simone Inzaghi, trener „Biancocelestich”, powiedział, że drużyna ze stolicy Andaluzji ma dużą jakość pod względem technicznym.

– Moja drużyna zachowuje spokój tak jak ja. Jesteśmy dumni z tego co dokonaliśmy w ostatnich sześciu miesiącach. Doświadczyliśmy trudnego okresu, w trakcie którego spadała na nas trochę niesłuszna krytyka – powiedział Inzaghi na przedmeczowej konferencji prasowej.

– Mieliśmy kilka słabszych momentów. Teraz jednak czeka nas pracowity miesiąc. Jesteśmy dumni z tego, że rywalizujemy na wszystkich frontach – dodał.

– Sevilla to drużyna gra bardzo dobrze pod względem technicznym. Ich zespół jest zbudowany, aby grać we wspaniałym stylu i mają bardzo szeroką kadrę. Mogą także grać w podobnym stylu do naszego. Ich zawodnicy mają dużą jakość, są świetnie wyszkoleni technicznie, o czym rozmawialiśmy z zawodnikami – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.