Stolarczyk: Wygrał bardziej zdeterminowany zespół

sports news

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk z pokorą przyjął przegraną w Sosnowcu z miejscowym Zagłębiem 3:4 w ramach 28. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

„Biała Gwiazda”, która przed wizytą na Stadionie Ludowym wygrała trzy kolejne spotkania, wciąż musi walczyć o udział w grupie mistrzowskiej.

– Wypada mi tylko pogratulować zwycięstwa rywalowi. Byliśmy świadkami dramatycznego meczu z wieloma bramkami. Myślę, że te gole były pozytywnym akcentem dla kibiców. Niestety, dla nas rezultat jest rozczarowaniem – wyznał Stolarczyk dla oficjalnego serwisu trzynastokrotnych mistrzów Polski.

– Wygrał bardziej zdeterminowany zespół, który zdołał przypieczętować zwycięstwo. Niestety, po ostatnim spotkaniu nie udało się nam doprowadzić do pełnej sprawności ani Marcina, ani Kuby. Musieli z powodu urazów pauzować. Walczymy z czasem, aby byli gotowi na mecz z Piastem – nawiązał opiekun „Białej Gwiazdy” do urazów Wasilewskiego i Błaszczykowskiego.

– Jeśli chodzi o Vullneta, to rzeczywiście zszedł z boiska z drobnym problemem. Poddamy go diagnozie i będziemy mieli pełną wiedzę na temat urazu. W ich miejsce pojawili się inni zawodnicy, to był ich czas. Na tym polega praca zespołowa, aby wzięli za nią odpowiedzialność – podsumował Stolarczyk.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.