Mularczyk dwa lata dłużej w Sosnowcu

sports news
Oceń

Patryk Mularczyk podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem Sosnowiec – poinformowali czterokrotni wicemistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.


Grający na zasadzie wypożyczenia w drugoligowym GKS-ie Bełchatów związał się dwuletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku.

Mularczyk w tym sezonie zdobył osiem bramek na zapleczu Fortuna 1. Ligi. Kolejne trafienie dołożył w Pucharze Polski. Zaliczył także trzy asysty.

– W czerwcu kończy mi się wypożyczenie do Bełchatowa i wracam do Zagłębia. Jestem bardzo zadowolony z faktu, że udało się dopiąć nowy kontrakt z klubem – wyznał Mularczyk po złożeniu stosownych podpisów.

– Chcę rywalizować o miejsce w składzie, niezależnie od miejsca, w którym będzie Zagłębie. To wypożyczenie dużo mi dało, zdobyłem sporo doświadczenia. Czuję się teraz lepszym piłkarzem – podsumował Mularczyk.

(za zaglebie.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB