Iversen i Madsen w kadrze Danii, Nielsen pominął Klidemanda, Pedersena i Bjerre

sports news

Leon Madsen i Niels Kristian Iversen zostali powołani do reprezentacji Danii na sezon 2020 – poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Oprócz uczestników przyszłorocznego cyklu w kręgu zainteresowań selekcjonera Hansa Nielsena pozostali Mikkel Michelsen, Anders Thomsen i Michael Jepsen Jensen.

Wyróżnienia otrzymali również Rasmus Jensen, Mikkel Bech i Frederik Jakobsen, a zawodnikami oczekującymi będą Andreas Lyager, Jonas Jeppesen, Patrick Hansen i Jason Joergensen.

Poza kadrą znaleźli się natomiast Peter Kildemand, Nicki Pedersen oraz Kenneth Bjerre.

Duńczycy w 2019 roku wywalczyli czwarte miejsce w turnieju Speedway of Nations. Turniej w Togliatti zakończył się zwycięstwem Rosji, a drugą lokatę zajęli Polacy. Podium uzupełnili Australijczycy.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.