Iversen wybrał ofertę mistrzów Szwecji

sports news

Niels Kristian Iversen będzie w przyszłym roku bronić barw Smederny Eskilstuna – poinformowali pięciokrotni mistrzowie Szwecji na swojej oficjalnej stronie.

Doświadczony Duńczyk i uczestnik przyszłorocznego cyklu Grand Prix został piątym seniorem popularnych „Kowali”.

Wcześniej na podobny ruch zdecydowali się Daniel Kaczmarek, Pontus Aspgren, Andrzej Lebiediew i Gleb Czugunow. Reprezentant Rosji parafował z „Kowalami” nawet dwuletnią umowę, obowiązującą na sezony 2020 i 2021.

Smederna Eskilstuna, którą reprezentowali Przemysław Pawlicki oraz Adrian Miedziński, w finałowym dwumeczu rozgrywek Elitserien 2019 rozbiła dwukrotnie Dackarnę Malilla.

(za eskilstunasmederna.se)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.