Jamie Carragher: James Milner na pewno wzmocni Liverpool

Były piłkarz Liverpoolu, Jamie Carragher przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż James Milner jest jego zdaniem na tyle dobrym zawodnikiem, że bez problemów byłby on wstanie wnieść sporo nowej jakości do ekipy z czerwonej części Merseyside.

Spekuluje się, iż przedstawiciele Liverpoolu są skłonni zaoferować 29-letniemu Anglikowi kilkuletni kontrakt, na mocy którego miałby zarabiać około 150 tysięcy funtów tygodniowo. Dla porównania Manchester City, a więc obecny pracodawca, proponuje mu nową umowę wartą 165 tysięcy funtów na tydzień.

– Informacje na temat przenosin Jamesa Milnera do Liverpoolu wywołują pewne pytania. Ja, jednak osobiście uważam, że to byłby bardzo dobry ruch ze strony drużyny z miasta Beatlesów. Milner jest wszechstronnym graczem, który może bez problemów występować na kilku pozycjach – powiedział były reprezentant Anglii, cytowany przez “Liverpool Echo”.

– Ma on dodatkowo wymarzony wręcz charakter, który można dostrzec w tym, że chce odejść z Manchesteru City i przenieść się do Liverpoolu, gdzie nie będzie mógł liczyć na regularne występy w Lidze Mistrzów, czy też trofea w niezliczonej wręcz ilości. Dla niego ważniejsze są regularne występy i to się ceni – kontynuował.

– Brendan Rodgers w najbliższym czasie ma zamiar porozmawiać z nim na temat jego pozycji w klubie. Jestem jednak przekonany, iż chce on dołączyć do Liverpoolu, aby grać w centralnej części boiska, a nie na skrzydle – stwierdził.

– Wierzę, że będzie to bardzo dobry transfer. Osobiście jestem zadowolony, że ten piłkarz prawdopodobnie będzie nosił czerwoną koszulkę Liverpoolu w następnym sezonie – dodał na koniec Carragher, który w barwach The Reds rozegrał ponad 700 spotkań we wszystkich możliwych rozgrywkach.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…