Janowski doznał urazu lewego barku

sports news

Maciej Janowski doznał urazu lewego barku – poinformowała Betard Sparta Wrocław na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Kapitan czterokrotnych mistrzów Polski rozpocznie rehabilitację od poniedziałku. Na razie nie jest wiadomo jak długa czeka go przerwa w startach.

Stały uczestnik cyklu Grand Prix 2019 w piątek wieczorem spowodował kolizję z udziałem Krzysztofa Buczkowskiego oraz Przemysława Pawlickiego i nie dokończył zawodów w Grudziądzu. Wcześniej wygrał dwa wyścigi.

Miejscowy MrGarden GKM pokonał Betard Spartę 50:40 i dla zespołu z Dolnego Śląska była to druga z rzędu wyjazdowa porażka w bieżących rozgrywkach PGE Ekstraligi.

(za facebook.com/wtssparta)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.